Hakkımızda

Kurucumuz

Ekibimiz

1997

Reyhan Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi

 

 

1984 yılında İstanbul’da mimarlık ofisi ile iş hayatına başlayıp daha sonra Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Araştırma Görevliliği, Sakarya Üniversitesi Yapı İşleri Müdürlüğünde Mimar, Özel sektörde Teknik Müdürlükler yaptıktan sonra, Yüksek Mimar Ali Reyhan Esen tarafından 1997 yılında, Mimari Proje, Restorasyon, Taahhüt ve Danışmanlık alanlarında hizmet üretmek üzere kurulmuştur.

 

Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı proje faaliyetlerinde, evrensel ve yerel kültürel değerler, gerçel ve simgesel ifadeler çerçevesinde değerlendirmelerle tasarım, yorum ve uygulama yapmayı misyon edinmiştir.

1961 yılında Ürgüp’te doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimini Ankara’da, Lisans eğitimini (1978-1984) İstanbul'da Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Bölümünde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Rölöve ve Restorasyon (1985-89) dalında Yüksek Lisans yaptı.

 

Meslek hayatına 1984 yılında İstanbul’da mimarlık ofisi ile başladı ve daha sonra, Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Araştırma Görevliliği, Sakarya Üniversitesi Yapı İşleri Müdürlüğünde Mimar, Özel sektörde Teknik Müdürlükler yaptı, 1997 yılında kurduğu Reyhan Mimarlık firması ile mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Almış olduğu Restorasyon eğitiminin de katkısı ile Kültürel değerler ve geleneklerimiz bağlamında bir mimari yaklaşımı benimseyerek yurtiçi ve yurtdışı proje faaliyetlerinde güncel tasarım ve uygulamalar gerçekleştirmektedir.

 

 

Ali Reyhan ESEN

Yüksek Mimar

 

 

 

 

 

 

M. Esad IŞILDAR

Y. Mimar

İAÜ - FSMV

 

 

 

 

 

 

DOVLETMYRAT ANNAGELDIYEV

Y. Mimar

MSGSÜ - TÜ

 

 

 

 

 

 

Hayrullah ESEN

Mimar

İUS

 

 

 

 

 

 

Beyza ESEN

Mimar

FSMV

 

 

 

 

 

 

Enes YILDIZ

mimar

BAU - FSMV

 

 

 

 

 

 

Osman DASTAN

Muhasebe

 

 

 

 

 

 

Nezire BAYRAM

Aşçı

 

 

 

 

 

 

Burhan ESEN

 

Hizmetlerimiz

 

Mühendislik

Mimarlık

Taahhüt

Danışmanlık

Dekorasyon

Restorasyon

İletişim

 

Tel: 0 (216) 461 87 90 (pbx)

Fax: 0 (216) 412 25 96

info@reyhanmimarlik.com

reyhanmimarlik@hotmail.com